6. ročník našich benefičních koncertů

Broumovské letiště ožilo nevšedním kulturním představením, které diváky vzalo do říše snů. 60 mladých muzikantů, 50 zpěváků sboru, akrobaté nového cirkusu a tanečníci vystoupili na originální scéně velkého šapitó v ryze autorském projektu. Premiérově zazněla autorská hudba orchestru a zážitek umocnily na míru sestavené choreografie.

Výtěžek z dobrovolného vstupného 1 011 163 Kč jsme věnovali pečovatelské službě v Polici nad Metují a Centrum sociálních služeb Naděje Broumov. V Polici si díky tomu vybudují důstojné zázemí pro pečovatelky, v Broumově pak (s vlastním dofinancováním) zakoupili služební auto.

Účinkující

Police Symphony Orchestra
Sbor Police Symphony Orchestra
Joel Hána, Kryštof Koska – dirigenti
Lukáš Hrubeš – sbormistr

Vendula Příhodová – Královna Mab
Jan Sklenář / Matěj Štrunc – Snící 
Jozef Hruškoci – Stín

Duo Extend
Klára Hajdinová, Petr Hubka, Jan Minárik, Vendula Nedělová, Tomáš Pražák, Kristina Spirulina

Autoři

David Ostružár – autor námětu
Hana Mikolášková – režie
Jan Lstibůrek – hudba
Robin Král – texty
David Janošek – scéna
Dora Sulženko Hoštová – choreografie
Tomski&Polanski – vizuál projektu

Příběh

Kolik podob mohou mít sny? Kam nás jejich příběhy vedou? Dokážeme snům poručit? A dokážeme snít i ve dne? Prý ten, kdo porozumí svým snům, porozumí lépe sám sobě. A proto se vydáme do té tajemné říše, kde mizí fyzikální zákony, kde platí vlastní pravidla, kde můžeme potkat ty, kteří už odešli, nebo být tím, kým jsme vždycky chtěli být. Snad se odtamtud vrátíme moudřejší, abychom v sobě našli sílu uskutečnit své sny i ve dne. Vždyť sny jsou to, co nás pohání a co nám dává křídla.