Novinky

Hledáme parťáky do houslí

11. 7. 2020 Hledáme nové hráče a hráčky do prvních a druhých houslí Police Symphony Orchestra. Zafidláš si s bandou veselých mladých muzikantů, čekají tě nevšední projekty a pestrý repertoár. Zkoušky máme v Polici nad Metují, většinou jednou za 14 dní v sobotu. K tomu připravujeme asi 12 koncertů do roka. Teda když zrovna není korona. Bereme tě nejlepší už koncem srpna, kdy bude soustředění a pak turné. Jestli chceš s námi hrát, ozvi se mámě Petře Soukupové - 702

560 250 Kč na podporu kultury

23. 6. 2020 Neuvěřitelná částka 560 250 korun se povedla vybrat ve sbírce na Darujme.cz v rámci květnového online koncertu P. S. ONLINE. Moc děkujeme všem dárcům. A přikládáme ještě pár zajímavých čísel.

Odkaz na živé vysílání koncertu přes MALL.TV

29. 5. 2020 Přímý přenos benefičního koncertu P. S. ONLINE bude kromě facebooku vysílaný na internetové televizi MALL. TV, přes tento odkaz. Těšíme se na vás u obrazovek v neděli 31. května od 20 hodin.

Koho online beneficí podpoříme? Sbírka spuštěna!

23. 5. 2020 Tématem online benefice je partnerství, pomoc, pokora a přátelství. Vybrané peníze rozdělíme půl napůl. Část věnujeme na činnost Agentury pro rozvoj Broumovska, která musela být v souvislosti s pandemií Covid-19 zcela pozastavena. Její úlohu v rozvoji regionálního kulturního dění vnímáme jako klíčovou, proto ji chceme podpořit. A druhá půlka půjde na činnost PSO – hlavně lidem, kteří se na fungování orchestru podílí a bohužel vinou současné situace p

Chystáme koncert u vás doma!

11. 5. 2020 Tak jsme zase zpátky a před námi hned nová výzva. Pustili jsme se do příprav benefičního online koncertu, který odvysíláme v neděli 31. května od 20 hodin. P. S. ONLINE je manifestem partnerství, pomoci, pokory a přátelství, při kterém se potkají nadšenci napříč regionem s profesionály, aby společně rozezněli a roztančili prostory nádherného broumovského kláštera. Další podrobnosti najdete tady.

edit: Koncert v UFFU přesouváme na příští rok

11. 3. 2020 Na základě mimořádných opatření MZČR přesouváme dubnový koncert v UFFU na 24.4.2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám náhradní termín koncertu nevyhovuje, můžete lístky vrátit v Inforecepci UFFO, až bude otevřena po uvolnění pravidel. Děkujeme a těšíme se na vás. Hlavně, ať jsme všichni zdrávi.

Autobusy z plesu

21. 2. 2020 Pokud nejste přímo z Náchoda, nemusíte se obávat, jak se po plese Smíme prosit? dostanete domů. S partnerem CDS Náchod jsme zase domluvili jejich žluté limuzíny, které vás pohodlně dopraví. Pojedou se trasy. áchod - Hronov - Meziměstí - BroumovNáchod - Červený Kostelec - Rtyně v PodkrkonošíNáchod - Nové Město nad Metují - Česká Skalice - JaroměřOdjezd po skončení plesu ve 2:15 od divadla, jízdenka za dvacku (možno zakoupit na plese), zastávky na trase po domlu

Oh là là, první video z Lucerny je na světě!

21. 2. 2020 Očekávaná videa z našeho životního koncertu v Lucerně se postupně začínají rodit na svět. Videoborci z AVC Silicon Hill jako první sestříhali francouzský doják v podání Venduly Příhodové a tanečnic Baletu Národního divadla, samozřejmě za našeho hudebního doprovodu. Teď už pracují na dalších skladbách, které se budou časem objevovat na našem YouTube kanále. Děkujeme za super spolupráci!

Posledních 200 vstupenek na ples

5. 2. 2020 Na konci února, v jedinečné datum, nás čeká třetí PSO ples. Tentokrát jsme si jako hudební parťáky na taneční rytmy pozvali Zatrestband a HarMálek Orchestr. S Kateřinou Steinerovou si užijete originální školu tance a dechberoucí akrobacii předvedou Losers Cirque Company. Moderace večera se ujme Jan Maxián. Berte poslední lístky na Kupvstupenku.cz nebo v městských infocentrech a dalších prodejních místech (najdete na webu). 

Vyprodáno!

9. 1. 2020 Už je to tak, 9. leden 2020 se zapíše do historie jako den, kdy Police Symphony Orchestra vyprodalo Lucernu. Moc děkujeme za přízeň a těšíme se v neděli na tom vysněném pódiu. 

Na koho se můžete těšit v Lucerně?

3. 1. 2020 Na hudební oslavu 10. narozenin jsme si pozvali i hvězdné hosty, se kterými jsme v průběhu PSO života spolupracovali. Magické bude spojení s Kühnovým smíšeným sborem. Jako pěvěčtí sólisté se pak představí Jan Sklenář, Jan Cina, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová, Hana Hána a Miloň Čepelka. Za dirigentským pultem se kromě Joela Hány a Věry Vlčkové představí také Václav Zahradník, který se ujme baletní partitury. Zatančí Balet Národního divadla

Posledních 200 lístků na stání do Lucerny

18. 12. 2019 Určitě už víte, že po lístkách na sezení náš koncert desetiletí se jen zaprášilo. Ještě nám stále zbývají místa na stání. K mání jsou na Ticketportalu. a kromě prostoru vzadu dole, jak je naznačeno v plánku hlediště, se může stát i po stranách a na balkonech. Pojďte s námi na tuhle velkoku hudební oslavu!

Předprodej na březnový Trutnov

17. 11. 2019 Od pondělí 18. listopadu 8:00 odpálíme další předprodej vstupenek, tentokrát na trutnovský koncert v UFFU. Lístky pořídíte na recepci UFFA nebo online. ?

Sbírka pro zkušebnu na Darujme.cz

28. 10. 2019 Tak se nám splnil další sen. Máme novou zkušebnu. Je krásná a skvěle funkční. PSO se má kde scházet, pilně cvičit a připravovat programy pro další zajímavé sezóny. Obrovská radost! ...ale... Celá rekonstrukce už stála pořádnej balík, ač jsme si velkou část budovali sami. Teď nám ještě zbývá doladit detaily jako úložné prostory, koberec nebo třeba kuchyňka. A právě s tímto vás chceme požádat o pomoc. Pomůžete nám naši vysněnou zkušebnu dodělat?

V úterý spouštíme plesový předprodej

25. 10. 2019 Předprodej lístků na náš třetí ples Smíme prosit? začne v úterý 29. října ve 20:00 online na Kupsvtupenku.cz. Následně je zakoupíte i ve vašich městských infocentrech a prodejních místech sítě Kupvstupenku.cz.

Sezení vyprodáno, zbývají místa na stání

1. 10. 2019 Moc děkujeme za takovou neuvěřitelnou podporu! Všechny lístky na sezení na lednový galakoncert v Lucerně byly fuč během prvních 12 hodin předprodeje. A my jen, se slzou v oku, sledovali ten hukot. Sen se začíná plnit. Míst na stání je ještě dost, můžete zakotvit v zadní části přízemí i na balkonech a zvýšeném přízemí (za sedícími). Aspoň si budete moct zatrsat. vstupenky. Bude to parádní oslava, jsme připraveni pražský Lucerně ukázat, jak se to dělá

Začíná předprodej vstupenek do Lucerny

30. 9. 2019 Dnes 30. září od 20:00 odstartujeme předprodej vstupenek na koncert v Lucerně, kde oslavíme 10 let PSO. Lístky koupíte v síti Ticketportal. Cesta za snem začíná!

Další vstupenky na Jatka78 v prodeji

21. 8. 2019 Praho, na Jatkách78 navýšili kapacitu sálu, takže kdo lístky nestihl, může se znovu vydat na lov. Koncert je 14. září od 19:30 a vstupenky seženete v síti GoOut. Zadních řad se nemusíte bát, hlediště je stupňované nahoru, takže dobře uvidí (i uslyší) všichni v sále. Vyprodáme jeden koncert i podruhé? 

Aftermovie z naší letní výpravy

8. 8. 2019 Ty nejlepší okamžiky osmidenního pouličního koncertování v jednom videu.

Přidáváme odpolední koncert v Solnici

16. 7. 2019 Pro neutuchající zájem o vyprodaný koncert s Dashou a Martinem Kumžákem v Solnici přidáváme druhé vystoupení – od 14:00 ve stejný den a na stejném místě. Předprodej vstupenek začíná v úterý 16. července od 10:00. Můžete je buď zakoupit přímo ve Společenském domě v Solnici, nebo telefonicky rezervovat na čísle 773000157 a vyzvednout tamtéž. Tak šťastný lov!