Novinky

Rušíme tradiční novoroční koncerty

6. 1. 2021 Novoroční koncerty sice vzhledem k aktuální situaci rušíme, ale počkejte si, my pro vás něco vymyslíme!

Měníme vizuální identitu PSO

25. 12. 2020 Na Vánoce u nás taky byla nadílka. Od našeho velkorysého Ježíška, společnosti MycoMedica, jsme dostali nový vizuál. Už teď tak můžete PSO vídat v novém, modernějším stylu! Na změnu webu nám prosím ještě chvilku dejte. Graficky zpracovali kluci ze Studia 207. 

Poděkování parterům roku 2020

15. 12. 2020 Tenhle rok byl těžký asi pro všechny. Proto si moc vážíme stálé podpory našich parťáků, díky kterým mohla být sezóna PSO i přes všechny ty překážky poměrně plodná. 

Letošní sezóna v číslech

10. 12. 2020 Sezóna 2020 byla docela bláznivá. Jako na houpačce. Ale i tak jsme s PSO něco málo stihli! Oslava 10 let sice nebyla podle představ, ale koncertování jsme si užili. Sepsali jsme přehled letošního roku a nakonec vyšla zajímavá čísla, koukněte.

Odkládáme předprodej do Hronova

6. 11. 2020 Původně měl začít prodej lístků na hronovské novoroční koncerty v pondělí 9. listopadu. Vzhledem k tomu, že se aktuálně nedá odhadnout, jaké budou v lednu možnosti, odkládá se předprodej vstupenek na neurčito. Počkáme do poslední chvíle, jaká bude situace a opatření. Sledujte web nebo facebook, budeme informovat. 

Koncertní plán na rok 2021

7. 10. 2020 Už je to tak, máme naplánované koncerty na sezónu 2021. Zapište si do diářů a přidejte se k nám, bude to jízda! Podrobnosti najdete v sekci koncertů. Informace o předprodejích vstupenek postupně doplníme do jednotlivých akcí, až je budeme znát. Těšíme se na vás v příštím roce.

Aktuální informace k Sousedské

2. 9. 2020 Sousedská už klepe na dveře! Tohle všechno chcete vědět k nedělní akci. 18:00 IBY POP 19:00 POLICE SYMPHONY ORCHESTRA20:30 VEMTE KYTARU, OPEČTE BUŘTAsezení > Připravíme pro vás 1000 míst u stolů.jídlo > Přineste si cokoliv vlastního. Upečte bábovky či koláče, navařte, nasbírejte dobroty ze své zahrádky nebo třeba nazdobte chlebíčky. Fantazii se meze nekladou.pití > Pivo a limo zajištěno, můžete si koupit u stánku Primátor. Ostatní nápoje si zabalte s seb

Sestřih koncertu na Radiožurnálu

1. 9. 2020 V pátek 28. srpna jsme odehráli závěrečný koncert rozhlasové série Koncertů pro jiné myšlenky. Na youtube kanále Radiožurnálu teď najdete sestřih z našeho vystoupení. Kromě hudby v něm jsou rozhovory s členy orchestru, moderuje Lucie Výborná. 

106 300 Kč pro Plešouny!

1. 9. 2020 Na právě proběhlém Turné po nádražích se nám povedlo do kasičky vybrat krásných 106 300 Kč pro Plešouny - . Děkujeme všem zúčastněným! 

PSO bude hrát opět online, tentokrát naživo v rozhlasovém vysílání

24. 8. 2020 S radostí jsme přijali pozvání Lucie Výborné do dalšího dílu vysílání Koncertu pro jiné myšlenky na Českém rozhlasu Radiožurnál. Vystoupení PSO si nalaďte v pátek 28. srpna od 18:30 ve vysílání rádia, na webu  nebo přes facebookový stream. Koncert bude nahráván živě ze sálu Filharmonie Hradec Králové. Pro posluchače bude přístupný jen skrz rozhlasový éter nebo online. Orchestr pěvecky doplní Jan Sklenář, Vendula Příhodová a Karolína Soukupová.

Konec léta ve znamení koncertů

5. 8. 2020 Při letošní všelijaké sezóně jsme ještě na závěr prázdnin stihli připravit dva zajímavé projekty. Poslední týden v srpnu rozparádíme vlakové stanice v Plzni, Pardubicích a Praze při Turné po nádražích a první zářijová neděle bude patřit (nejen) koncertu v domovské Polici, toť Sousedská. Těšíme se na vás, konečně zas naživo!

Hledáme parťáky do houslí

11. 7. 2020 Hledáme nové hráče a hráčky do prvních a druhých houslí Police Symphony Orchestra. Zafidláš si s bandou veselých mladých muzikantů, čekají tě nevšední projekty a pestrý repertoár. Zkoušky máme v Polici nad Metují, většinou jednou za 14 dní v sobotu. K tomu připravujeme asi 12 koncertů do roka. Teda když zrovna není korona. Bereme tě nejlépe už koncem srpna, kdy bude soustředění a pak turné. Jestli chceš s námi hrát, ozvi se mámě Petře Soukupové - 702 0

560 250 Kč na podporu kultury

23. 6. 2020 Neuvěřitelná částka 560 250 korun se povedla vybrat ve sbírce na Darujme.cz v rámci květnového online koncertu P. S. ONLINE. Moc děkujeme všem dárcům. A přikládáme ještě pár zajímavých čísel.

Odkaz na živé vysílání koncertu přes MALL.TV

29. 5. 2020 Přímý přenos benefičního koncertu P. S. ONLINE bude kromě facebooku vysílaný na internetové televizi MALL. TV, přes tento odkaz. Těšíme se na vás u obrazovek v neděli 31. května od 20 hodin.

Koho online beneficí podpoříme? Sbírka spuštěna!

23. 5. 2020 Tématem online benefice je partnerství, pomoc, pokora a přátelství. Vybrané peníze rozdělíme půl napůl. Část věnujeme na činnost Agentury pro rozvoj Broumovska, která musela být v souvislosti s pandemií Covid-19 zcela pozastavena. Její úlohu v rozvoji regionálního kulturního dění vnímáme jako klíčovou, proto ji chceme podpořit. A druhá půlka půjde na činnost PSO – hlavně lidem, kteří se na fungování orchestru podílí a bohužel vinou současné situace p

Chystáme koncert u vás doma!

11. 5. 2020 Tak jsme zase zpátky a před námi hned nová výzva. Pustili jsme se do příprav benefičního online koncertu, který odvysíláme v neděli 31. května od 20 hodin. P. S. ONLINE je manifestem partnerství, pomoci, pokory a přátelství, při kterém se potkají nadšenci napříč regionem s profesionály, aby společně rozezněli a roztančili prostory nádherného broumovského kláštera. Další podrobnosti najdete tady.

edit: Koncert v UFFU přesouváme na příští rok

11. 3. 2020 Na základě mimořádných opatření MZČR přesouváme dubnový koncert v UFFU na 24.4.2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám náhradní termín koncertu nevyhovuje, můžete lístky vrátit v Inforecepci UFFO, až bude otevřena po uvolnění pravidel. Děkujeme a těšíme se na vás. Hlavně, ať jsme všichni zdrávi.

Autobusy z plesu

21. 2. 2020 Pokud nejste přímo z Náchoda, nemusíte se obávat, jak se po plese Smíme prosit? dostanete domů. S partnerem CDS Náchod jsme zase domluvili jejich žluté limuzíny, které vás pohodlně dopraví. Pojedou se trasy. áchod - Hronov - Meziměstí - BroumovNáchod - Červený Kostelec - Rtyně v PodkrkonošíNáchod - Nové Město nad Metují - Česká Skalice - JaroměřOdjezd po skončení plesu ve 2:15 od divadla, jízdenka za dvacku (možno zakoupit na plese), zastávky na trase po domlu

Oh là là, první video z Lucerny je na světě!

21. 2. 2020 Očekávaná videa z našeho životního koncertu v Lucerně se postupně začínají rodit na svět. Videoborci z AVC Silicon Hill jako první sestříhali francouzský doják v podání Venduly Příhodové a tanečnic Baletu Národního divadla, samozřejmě za našeho hudebního doprovodu. Teď už pracují na dalších skladbách, které se budou časem objevovat na našem YouTube kanále. Děkujeme za super spolupráci!