Kontakt

Police Symphony Orchestra, z.s.
Komenského nám. 401
549 54 Police nad Metují

IČO: 01510207

č.ú.: 259322228/0300

pso@policesymphony.cz

zast. Petrou Soukupovou

Chyťte se do našich sítí:

Facebook   Instagram   YouTube

  • Petra Soukupová
    Máma orchestru
    petra@policesymphony.cz
    +420 702 018 693
  • Joel Hána
    Dirigent
    joel@policesymphony.cz
  • Iveta Krucinová
    Sociální sítě
    iveta@policesymphony.cz
  • David Ostružár
    Dramaturg hl. projektů Happiness manažer
    david@policesymphony.cz
  • Lucie Peterková
    Moderátorka, PR
    lucie@policesymphony.cz
    +420 777 613 767
  • Michal Kops
    Zvukař
    michal@policesymphony.cz
    +420 776 640 816
  • Karolína Hanzlová
    Administrativa, podklady pro partnery
    karolina@policesymphony.cz
  • Elena Šulcová
    Produkce dílčích projektů
    elena@policesymphony.cz
  • Anežka Boháčová
    Komunikace s dárci a fanoušky
    anezka@policesymphony.cz
  • Lenka Ištoková
    Smlouvy | Potvrzení o darech
    lenka@policesymphony.cz
  • Viktorie Antlová
    Archiv not a newsletter
    viktorie@policesymphony.cz
  • Michal Bareš
    Fotograf
    michal@policesymphony.cz
    +420 722 641 662