Podpořte nás

Hrajeme, protože nám to dělá radost. Hrajeme ale i proto, abychom dělali radost i vám. Přesto, že jsme do toho zapálení a nadšení, nic se neobejde bez peněz. Každou skladbu, kterou hrajeme, si musíme nechat upravit pro naše obsazení. O každý nástroj musíme pečovat. Notové stojany ani židle bohužel neslouží věčně. Ani teplo ve zkušebně není zadarmo.

Děkujeme, že jste nás přišli podpořit na koncert. A děkujeme, že si čtete tento text, protože to znamená, že zvažujete i jinou podporu než potlesk, který nás hřeje u srdcí. Znamená to, že se chcete zapojit, a to je skvělé! 

Pokud chcete přidat ruku k dílu, pomoct při chodu orchestru, ozvěte se prosím přímo Petře Soukupové (kontakty naleznete zde). Pokud chcete přispět finančně, pak máte několik možností: 

Tou nejjednodušší je poslat nám peníze přímo na účet: 
259322228/0300

Další možností (zvláště pokud chcete darovat větší obnos) je Vaše propojení s konkrétním koncertem, hráčem nebo třeba nástrojem. Případně se můžete stát oficiálními partnery Police Symphony Orchestra. V těchto případech prosím kontaktujte opět Petru Soukupovou. :) 

Ať už se rozhodnete pomoci jakkoliv, děkujeme Vám!

Partneři

Naše poděkování patří všem partnerům, sponzorům a mecenášům, bez nichž by Police Symphony Orchestra vůbec nemohl existovat: 

Železářství Soukup

Město Police nad Metují

ZUŠ Police nad Metují

HOBRA - Školník

KASPER CZ

MycoMedica

Mikroregion Policko

Vladimír Brát

Karel Kantor

Melvin Chaney

Pavel Volk - Bischofstein

Roman Benčík

MVDr. Miroslav Kulich - Všeobecné veterinární lékařství

Atelier architektury - Ing. Arch. Jan Mádlík

Daniel Machovský

Šárka Adámková

 Mediální partner:

www.nase.broumovsko.cz